Alle wedstrijden
JM14 Zone C
Zaterdag 14 September
13:00
Sasja HC
Uilenspiegel HV 1
Sporthal Sorghvliedt
16:15
HBC Dendermonde
HK Waasmunster
sporthal Sint-Gillis
Zondag 15 September
13:50
GBSK Handbal
Elita Buggenhout
Sportcomplex Ten Gaerde
Zaterdag 21 September
14:00
HK Waasmunster
Sasja HC
Sportcomplex De Meermin
14:00
Elita Buggenhout
HBC Dendermonde
De Pit
Zondag 22 September
13:50
GBSK Handbal
Uilenspiegel HV 1
Sportcomplex Ten Gaerde
Zaterdag 28 September
14:00
HK Waasmunster
Elita Buggenhout
Sportcomplex De Meermin
14:45
HBC Dendermonde
Uilenspiegel HV 1
sporthal Sint-Gillis
Zondag 29 September
13:50
GBSK Handbal
Sasja HC
Sportcomplex Ten Gaerde
Zaterdag 5 Oktober
13:00
Sasja HC
HBC Dendermonde
Sporthal Sorghvliedt
Zondag 6 Oktober
12:30
Uilenspiegel HV 1
Elita Buggenhout
Sporthal De Bist
13:50
GBSK Handbal
HK Waasmunster
Sportcomplex Ten Gaerde
Zaterdag 19 Oktober
00:00
Elita Buggenhout
Sasja HC
De Pit
10:30
HK Waasmunster
Uilenspiegel HV 1
Sportcomplex De Meermin
15:00
HBC Dendermonde
GBSK Handbal
Sporthal Appels
Zaterdag 26 Oktober
13:00
HK Waasmunster
HBC Dendermonde
Sportcomplex De Meermin
Zondag 27 Oktober
14:20
Uilenspiegel HV 1
Sasja HC
Sporthal De Bist
Zondag 3 November
12:45
Elita Buggenhout
GBSK Handbal
De Pit
Zaterdag 9 November
13:00
Sasja HC
HK Waasmunster
Sporthal Sorghvliedt
Zondag 10 November
11:00
HBC Dendermonde
Elita Buggenhout
sporthal Sint-Gillis
15:40
Uilenspiegel HV 1
GBSK Handbal
Sporthal De Bist
Zaterdag 16 November
12:45
Elita Buggenhout
HK Waasmunster
De Pit
13:00
Sasja HC
GBSK Handbal
Sporthal Sorghvliedt
Zondag 17 November
11:00
Uilenspiegel HV 1
HBC Dendermonde
Sporthal De Bist
Zaterdag 23 November
13:15
HK Waasmunster
GBSK Handbal
Sportcomplex De Meermin
14:00
Elita Buggenhout
Uilenspiegel HV 1
De Pit
14:30
HBC Dendermonde
Sasja HC
sporthal Sint-Gillis
Zaterdag 30 November
13:00
Sasja HC
Elita Buggenhout
Sporthal Sorghvliedt
Zondag 1 December
13:50
GBSK Handbal
HBC Dendermonde
Sportcomplex Ten Gaerde
16:00
Uilenspiegel HV 1
HK Waasmunster
Sporthal De Bist